Ödeme Yöntemleri

Ödeme Yöntemleri
 

Kredi Kartıyla ile Online Ödeme

Çok Yakında

   

EFT / Havale / PTT Posta Çeki / PayPal ile Ödeme

Verilen siparişlerin ödemeleri banka üzerinden EFT/havale ile yapılabildiği gibi, PTT Posta Çeki hesabına da yapılabilmektedir. Tüm bunların yanısıra PayPal üzerinden de ödeme yapmak mümkündür.

Banka ve PTT Posta Çeki Hesabı ve PayPal bilgilerimiz için tıklayınız...

Önemli Not: Siparişinizin tarafınıza daha hızlı ulaşabilmesi için lütfen ödeme yaptıktan sonra 03567154462 no'lu telefondan veya unalelektrik@gmail.com adresine e-posta göndererek ödeme yaptığınızı sipariş numaranızla birlikte müşteri temsilcilerimizi bilgilendiriniz.

   

Kapıda Ödeme (Teslimatta Ödeme)

- İnternetten alışveriş yapmanın sizin için bir risk oluşturacağını düşündüğünüzde,
- Prensip gereği kredi kartınızın bilgilerini hiçbir şekilde, hiçbir yerde kimseyle paylaşmak istemediğinizde, 
- Ürün elinize ulaşmadan EFT/havale yapmak sizin için endişe verici ise tüm bu kaygılarınızı giderebileceğiniz bir ödeme yöntemi, KAPIDA (TESLİMATTA) ÖDEME!


Alışverişi sizin için daha keyifli bir hale getirmeye çalışan unalelektrik.net, gönlünüzce alışveriş yapabilmeniz ve sanal ortamdan alışveriş yaparken yaşadığınız endişeleri ortadan kaldırmak için "KAPIDA ÖDEME” seçeneğini sizlere sunuyor.

KAPIDA ÖDEME yöntemi ile verilen siparişlerde ekstra 4,00 TL hizmet farkı alınmaktadır. Bu ücret her ürün için değil, (kargo firmalarının teslimatta yaptıkları tahsilat hizmetine karşılık) her KAPIDA ÖDEME siparişinde bir defaya mahsus sipariş toplamınıza eklenir. 

KAPIDA ÖDEME seçeneği ile yapılan alışverişlerde, müşteri temsilcilerimiz verilen irtibat telefon numarasından siparişi teyid edeceklerdir. Bu işlemden sonra ise siparişiniz onaylanmış olacaktır.

Bu güvenli ve kolay ödeme seçeneği ile satın alacağınız ürün veya ürünler en kısa zamanda adresinize ulaştırılacaktır.

   
Selimbeyoğlu Enerji Mühendislik © 2019
Altyapı: OpenCart-TR